İguana Bey

Hadi Bilgi Yarışması Yılbaşı Özel

2/01/2019 | Yorum Yok | 473

Hadi Bilgi Yarışmasına Katılarak Büyük Ödülün Sahibi Olabilirsiniz

Turkcell, müşterilerini mutlu etmek adına farklı projelere imza atıyor. Bu projelerden en fazla dikkat çekeni ise BİP’in eğlenceli kanallarından olan Hadi bilgi yarışması. Binlerce insana ulaşan bu eğlenceli platform Türkiye’nin en büyük canlı mobil yarışması konumunda. 31 Aralık günü Hadi bilgi yarışması 201,900 Tl para ödülü dağıtacak. Sadece bununla sınırlı olmayan yılbaşına özel hediyeler bölümünde 201,900 GB internet paketi de dikkat çeken hediyeler arasında yer alıyor. Kazandırma odaklı hareket eden Hadi Bilgi yarışmasında birden fazla ip ucu ve joker hakları bulunuyor. Siz de bu muhteşem bilgi yarışmasına katılmak istiyorsanız BİP’ten Hadi bilgi yarışmasına girerek yılbaşına özel olarak hazırlanan yarışmada internet veya para ödülü kazanabilirsiniz.

Turkcell 2019 yılına özel hediyeler dağıtmaya devam ediyor. 31 Ocak tarihine kadar numarasını taşıyan herkese bedava internet paketi hediye ediyor. Fazla sayıda kullanıcı olan Turkcell, Hadi bilgi yarışması ile abone sayısını ikiye katladı. 31 Aralıkta yapılacak olan bilgi yarışmasında katılım fazla sayıda olacağı hatta 1 milyonun üzerinde katılımcının olacağı düşünülüyor. Yılbaşına özel olarak dağıtılan hediyeler kazanan kişiler tarafından ortak olarak paylaşılacak ve herkes cevapladığı soru sayısı oranında para veya internet hediyesine sahip olacak.

Tavsiye:  Hadi Yarışması Soru Cevaplama Botu

Hadi Bilgi Yarışması Nasıl Oynanır?

Turkcelle tarafından hazırlanan bu bilgi yarışması Türkiye sınırları içerisinde bir ilke imza atarak canlı katılım sağlıyor. Mobil alanında canlı olarak sorulara cevap verilmesini sağlayan platformu Turkcell kullanan herkes kullanabilir. Bip’in eğlence kanallarından biri olan Hadi bilgi yarışmasını oynayabilmek için oyunu telefona yüklemiş olmanız gerekiyor. Bilgi yarışmasını yükleyip kurulumunu sağladıktan sonra belirlenen saatlerde oyuna katılım sağlayabilirsiniz. Hadi bilgi yarışmasında belirlenen para ödülü dereceye giren katılımcılar arasında eşit şekilde paylaşılıyor. Ve bu şekilde herkes kazanmış oluyor. Canlı olarak soruların ekrana gelmesi ve belirlenen sürede sorulara doğru cevap vermeniz halinde para ödülünü kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. Kazandığınız para ödülü belli bir miktara ulaştığı zaman hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Binlerce insanın aktif katılım sağladığı hadi bilgi yarışmasına siz de katılmak istiyorsanız vakit kaybetmeden oyunu telefonunuza yüklemelisiniz. Hadi ne bekliyorsunuz..

L

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?