İguana Bey

Hadi Yarışmaşı Bugünkü İpucu Nedir?

16/12/2018 | Yorum Yok | 334

Tüm Türkiye’de son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiş olan hadi yarışmasında kullanıcılara zaman zaman ipuçları verilmektedir. Peki hadi yarışması bugünkü ipucu nedir? Bu soruya kesin bir cevap vermek oldukça zor, çünkü ne belli bir zaman, ne de belirli bir gün vardır. Yarışmanın yetkili ekibi tarafından yarışma günleri belirli saatlerde genelde sosyal medya üzerinden olmak üzere kullanıcılara ipuçları dağıtılmaktadır. Bu sayede yarışmaya katılacak olan kişiler 1-0 önden başlıyor diyebiliriz. Eğer siz de hadi yarışması bugünkü ipucu nedir sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 Her gün binlerce kişinin gerek bilgi edinmek amacıyla, gerekse para kazanmak amacıyla katılmış olduğu hadi yarışmasında en önemli 2 şey joker kodu ve hadi yarışması ipuçları olsa gerek. Çünkü yarışmanın amacı sadece soru bilmek ve yeterli süre içerisinde bu cevabı bilmek. İpucuna sahip olduğunuz durumda da kolaylıkla para kazanabilecek bir seviyeye gelebilirsiniz.

Tavsiye:  Hadi Yarışması Saat Kaçta Başlıyor

 

Hadi Yarışması İpucu Nasıl Kazanılır?

Hadi yarışmasında ipucu yakalamak için farklı yollar bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise yarışmaya ait olan sosyal medya hesaplarını takip etmek olacaktır. Yarışmanın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Yarışmanın sosyal medya hesaplarının yanı sıra zaman zaman telefonlarınıza gelecek olan bildirimler de ipuçları içerebilmektedir. Bu yüzden de uygulamanın bildirimlerinin açık olduğuna emin olmanızda fayda var. Bu sayede uygulama hakkındaki önemli gelişmelerden ve ipuçlarından anında haberdar olabilirsiniz.

L

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?