İguana Bey

Fatih Ağı Güncel Vpn Programı [22 Eylül]

21/09/2018 | Yorum Yok | 3045

Fatih Ağı Güncel Vpn Programı (22 Eylül)

Geçtiğimiz sene fatih ağında kullanabileceğiniz en güncel ve en hızlı güncel vpn programlarını buradan paylaşmıştık. Aynı şekilde bu sene de sizlerin fatih ağlarında rahatça internete girebilmesi için çeşitli yolları paylaşmaya devam edeceğiz. Bir sene önceki eğitim döneminde fatih vpn yada fatih vip adıyla bilmiş olduğunuz ve onderbaygin.com ile birlikte yürüttüğümüz programsız vpn hizmeti olan sistemimiz şu anlık askıda diyebiliriz. Çünkü MEB tarafından sürekli engellenen sitelerimizin bize bir maliyeti var ve sadece birkaç reklam ile bunu karşılaması tahmin edebileceğiniz üzere oldukça zor. Bu yüzden gelişmelere bağlı olarak sizleri zaman zaman bilgilendirmeye devam edeceğiz. Haberleri almak için Facebook adresimi takip etmeyi unutmayınız. Gelin şimdi fatih ağında kullanabileceğiniz güncel vpn programına geçelim.

Fatih Ağı Vpn Ayarları

Bu seneki vpn programının kurulumu geçen senelere göre oldukça basit diyebiliriz. Sadece yapmanız gereken birkaç kolay hamle bulunuyor. Öncelikle yazının en altından programı indirip telefonunuza kurun. Daha sonrasında ise uygulamayı açın ve sağ üst köşede bulunan işarete basın. Buraya dokunduktan sonra önünüze vpn programının hangi ülke üzerinden bağlanmasını istediğinize dair seçenekler çıkacaktır. Bu kısımda ise aşağıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi İtalya konumunu seçmeniz gerekmektedir.

Fatih ağı güncel vpn programı 22 Eylül 2018

Fatih ağı güncel vpn programı 22 Eylül 2018

Tüm bu işlemi yaptıktan sonra ise programın ana sayfasına gelip bağlan butonuna basmanız yeterli olacaktır. Okulunuzda bulunan fatih ağına bağlı olan kişi sayısına bağlı olarak bağlanma işlemi gecikebilir ancak sabretmeniz yeterli olacaktır. Sizin de bildiğiniz gibi MEB her sene fatih ağını bu tarz programlara karşı daha fazla koruyor ve bu yüzden de her geçen gün fatih ağında engelleri kaldırmak biraz daha zorlaşıyor diyebiliriz.

Tavsiye:  Fatih Ağı Güncel Vpn Programı (iOS ve Android İçin)

Not: Program çalışmaz ise veya bildiğiniz daha yeni bir yöntem var ise iletişim veya yorum bölümünden bize bildirirseniz seviniriz.

Programı İndirmek İçin Tıkla

L

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?