Mehmetcik Vakfı Bağış

Captcha Çözerek Para Kazanın | Captcha Nedir?

CAPTCHA ÇÖZEREK PARA KAZANMA

Bu seferki yazımda sizlere captcha çözerek nasıl para kazanacağınız hakkında bilgi vereceğim. Önce bu soru ile başlayalım isterseniz: Captcha Nedir?


Captcha uzun sürelerdir kullanılan bir güvenlik önlemi aslında. Site sahipleri bu captcha kodunu sitelerine yerleştirerek istenmeyen spam veya bot sistemlerinin önüne geçmiş oluyor. Eğer siz de bir web sitesi sahibi iseniz bu güvenlik önlemini sitenize yerleştirerek bot trafiğini önemli ölçüde engellemiş olursunuz. 

Şimdi de Captcha çözerek para kazanma kısmına gelelim. Sizleri bir çatı altında toplamak için bir Facebook grubu kurduk önemli detaylar ve haberler bu grup üzerinden verilecektir. Bu yüzden bu gruba katılıp hem para kazanabilir hem de bu işlere meraklı kişilerle tanışıp onlarla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu sayede kendiniz ek bir gelir elde edebilir ve bir dost çevresi kazanabilirsiniz. 

Facebook Grubu: Katılmak İçin Tıkla

Gruba katılmakta sorun yaşarsanız Facebook Sayfamıza mesaj atabilirsiniz. Facebook Sayfam: İguana Bey

Hepimiz hemen hemen her gün bilgisayar veya telefon başında zaman geçiriyoruz ve bu zamanın çoğunu aslında oyun ve benzeri şeyler ile harcıyoruz. Bizim sistemimize katılarak bu vakitte kendinize harçlık çıkartabilir veya daha fazla zaman ayırarak daha güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu iş tamamen yatırımsız ve zahmet istemeyen bir sistem. Tek yapmanız gereken Captcha çözmek. Bundan sıkıldığınız zamanlarda ise müzik dinleyerek kafanızı dağıtabilir ve daha sonrasında işinize dönebilirsiniz. 
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder