Mehmetcik Vakfı Bağış

YouTube Kanallarına Erişim KapandıYouTube kanal sahiplerini şaşırtan haber. Youtube kanallarına an itibari ile erişilemiyor. Sorunun kaynağı bir siber saldırı veya sunucu kaynaklı olarak düşünülüyor. 

Her gün yeni video atıp atmadığını kontrol etmek için girdiğimiz kanallar şuan görüntülenemez durumda. Kanal sahipleri veya ne olduğunu merak edenler YouTube destek ekibine mail yağdırıyorlar. 

Sorunun kısa sürede düzeltilmesini umuyoruz. Kanalların yüklemiş olduğu videolar izlenebilir durumda ve herhangi bir sorun bulunmuyor ama kanal sayfalarına girmek istediğimizde böyle bir hata ile karşılaşıyoruz.


Bu hatayı alan kullanıcılar siteyi veya uygulamadan çıkmak durumunda kaldılar. Bu durum da YouTube için mali bir kayıp demek. Sistemin milyonlarca kullanıcısı olduğunu unutmayalım. 

SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder