İguana Bey

Fatih Ağı Güncel Vpn Nisan 2018

17/04/2018 | 8 Yorum | 677

 

Bugün sizlere vereceğim program sayesinde okullardaki F@tih ağlarında engelsiz bir şekilde dolaşabileceksiniz. Uzun zamandır önce paylaştığımız program hala çalışıyor ama bu program ona kıyasla biraz daha hızlı. Sonuçta her zaman alternatif bir program bulunması iyidir. İkisini de deneyip kararınızı verin.
Önceki konumuza gitmek için tıkla.
Vpn programları çalışmaz ise onderbaygin.com ile beraber yürüttüğümüz vpnfatih.com sitesini kullanabilirsiniz. Bu site sayesinde okul internetinde yasaklı olan her internet sitesine girebilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için tıkla.
Şimdi biz yeni programımıza geçelim. Öncelikle uygulamayı yazının altındaki bağlantıya tıklayarak indirin.
Sonra yapmamız gereken bazı basit ayarlar var. İlk olarak programı açalım ve sağ üstteki kısımdan settings butonuna basın. Daha sonrasında aşağıdaki resimde gösterilen ayarları siz de kendi telefonunuzda uygulayın.
Bu ayarları uyguladıktan sonra yukarıdaki resimde görülen Edit Custom TCP kısmına basıp alttaki resimde gösterdiğim ayarları uygulayın.
Not: Burada www.spotify.com yerine www.godaddy.com yazarak deneyebilirsiniz sorunsuz çalışacaktır.
Bu ayarları da yaptıktan sonra yapmamız gereken son adıma geçiyoruz.
Yukarıdaki resimde bulunan ayarları da yaptıktan sonra Fatih ağında sorunsuz bir şekilde YouTube’a girebilir Sosyal medyada dolaşabilirsiniz.
Fatih Ağında Çalışan Güncel Vpn Programını İndirmek İçin Aşağıdaki Resime Tıklayın.

Dosyayı İndirmek İçin Tıkla (Fatih Vpn)

L

Toplam 8 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?