Mehmetcik Vakfı Bağış

Golden Tea Enerji Nedir | Enerji Nasıl Arttırılır?Bu yazımda sizlere Golden Tea sitesinde enerjinizi nasıl arttıracağınızı göstereceğim. Enerji olmadan para çekimi yapamazsınız. 

Enerji, Golden Tea sitesinin kendisini garantiye almak ve kullanıcılara uzun süreli bir yatırım fırsatı sunmak için geliştirdiği bir yöntem. Bu yöntem sayesinde site 3 yıldır kesintisiz bir şekilde kullanıcılara kazandırmaya devam ediyor. 

Enerji Nasıl Arttırılır?


Bu resimdeki rakam sizin enerjinizi gösterir ve enerji miktarınız kadar para yani ruble çekebilirsiniz. Bu sahip olduğumuz 15 enerji ile 15 ruble çekebilirim. 

Peki bu miktar nasıl arttırılır?


Enerji miktarınızı referanslar sayesinde arttırabilirsiniz. Referansınız yatırım yaptığında belirli bir miktarı sizin enerji kısmınıza aktarılır ve bu paraları çekebilirsiniz. Referans sistemi 5 katmanlıdır yani referansınız olan kişi referans getirirse onlar üzerinden de kazanabilirsiniz. 

İsterseniz her gün belirli bir miktar enerji alabilirsiniz. Bu miktar alttaki resimde gördüğünüz günlük limit yazısının karşısındaki altın kadardır. Benim istatistiklerime göre ben günde 53.113 altınlık enerji alabilirim. Bu da yaklaşık olarak günde 35-36 enerjiye denk geliyor. 

Eğer sisteme kayıtlı iseniz bu linke tıklayarak kendi günlük enerji alma limitinizi görebilirsiniz.


Günlük enerji satın alma limitini arttırmak.

Günlük limitinizi enerjilerinizi dönüştürerek arttırabilirsiniz.  Bunun için öncelikle bu sayfaya gidin.


Daha sonrasında o günkü kur için arttırabileceğiniz değerleri öğrenebilirsiniz. Bu gün için kur aşağıdaki gibidir. Maliyet olarak 80 enerji verdiğinizde günlük 1000 altınlık enerji alma limiti kazanırsınız. 


Golden Tea sitesine üye değilseniz tıklayın ve üye olun.

Tıkla ve Üye Ol


Aklınıza takılan soruları yorumlarda belirtebilirsiniz.

SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder