Mehmetcik Vakfı Bağış

Fatih Ağı Çalışan Vpn | Fatih Vpn (11.03.2018)


Bugün sizlerle paylaşacağım Vpn programı sayesinde okullardaki Fatih ağlarında sorunsuz bir şekilde engelleri kaldırıp istediğiniz siteye veya programa girebileceksiniz. Bazı Vpn programları oyunlarda çalışmazken bu vpn programı hızlı ve sorunsuz bir şekilde oyunlara da bağlanmakta.

Şimdi anlatıma geçelim. 

Öncelikle kendinize bir hesap oluşturmanız gerek. Bunun için verdiğim bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
Üyelik işlemini tamamladığınızda mail adresinize gelen onay işlemini yapın.

Daha sonra yazının en alt kısmında vermiş olduğum bağlantıyı kullanarak programı kurun. Programı kurduktan sonra aşağıdaki ayarları programda gerekli yerlere uygulayın.


Ayarlar kısmından TCP ve HTTP kısmına girdiğinizde yukarıdaki resimde gördüğünüz alana geleceksiniz. İlk 2 yeri değiştirmeyin. Üçüncü yani Send HTTP yazan kısmı işaretleyin ve en alttaki set HTTP yazan kısma girin.


Üstteki resimde görmüş olduğunu alana geleceksiniz. Sol altta editör yazmasına dikkat edin. Sizi başka bir ekran karşılayabilir. Resimde görmüş olduğunuz ayarları uygulayın. Daha sonra kaydet diyip bu ekrandan çıkın.


Ana ekrana geldiğinizde alttaki bölümden TCP seçili olmasına dikkat edin. Başlat butonuna basarak bağlanabilirsiniz. Bazen sunucular dolu olabiliyor. Sunucu dolu yazısı çıkıp sizi otomatik olarak diğer sunucuya aktaracaktır. Programı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Blogger Comment

7 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Her şeyi eksiksiz olarak yaptığına emin ol. Bugün denedim ve çalışıyor.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Reklam olan programı kurmadığına dikkat et. Program çalışıyor ve kuruluyor.

   Sil
 3. Çalışmıyor ayarları hep aynı yaptım ama çalışmıyor tcp connect timeout falan diyor

  YanıtlaSil
 4. Sizin fatih vip ne oldu yeniden açıldımı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir süreliğine ara verdik diyelim. Gelişmeler için Facebook sayfamı takip edebilirsin.

   Sil