Mehmetcik Vakfı Bağış

Çiftlik Bank Kapatıldı


Türkiye'de son dönemlerde yıldızı parlayan ve insanların buraya çılgınlar gibi yatırım yaptığı haberleriyle gündemlerde olan Çiftlik Bank kapatıldı. 

Haklarında dedikodular dolaşan Çiftlik Bank yöneticisi Mehmet Aydın'a ulaşılamadığını iddia eden bayi yetkilisi Karakoç “Ben de kandırıldım” sözleriyle kendisini savundu. 

Şirketin çalışanlarının bulunduğu plazanın hafta sonu boşaltıldığı haberi çeşitli internet kaynaklarında haber edilmişti. Bunu duyan bazı site yatırımcıları hemen paralarını kurtarmak istiyor. 


Son dönemlerde Bitcoin madenciliğine milyonlarca lira yatırım yaptığını bilinen Çiftlik Bank yöneticisi şu anda nerede ve ne yapıyor bilinmiyor.

Şirketi Kıbrıs'a taşıdığı bilinen Mehmet Aydın'ın daha az vergi ödemek için oraya gittiği düşünülüyordu. Kıbrıs'ta saklanmış olabileceğini düşünen kişiler savcılıklara ve yönetim binasına akın ettiler.

Mehmet Aydın'ın açıklama yapıp yapılmayacağı şimdilik bilinmemekle beraber, bu sanal oyuna yatırım yapan kişiler şimdi kara kara ne yapacaklarını düşünüyor.

Bakanlık tarafından da şüpheyle bakılan ve hakkında soruşturma açılan şirketin bu haberi bir çok kişiyi üzmüş durumda.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder