Mehmetcik Vakfı Bağış

Anket Doldurarak Bilgisayar Başında Para Kazanın


Anket Doldurarak Bilgisayar Başında Para Kazanın | Myİyo

Bilgisayar başında yapılabilecek onlarca iş var. Bunlar;

-Video Çekmek
-Web Tasarımı Yapmak
-Fotoğraf Düzenlemek

Yukarıda saymış olduğum seçenekler genişletilebilir ama bu saymış olduklarım zahmetli ve yorucu işler. Size tanıtacağım anket sitesi sayesinde bilgisayar başında anket doldurarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Anketler en fazla 5-10 dakikanızı alıyor. Bu yüzden bu siteye kayıt olmak sizin için yararlı olacaktır. Her gün anket gelmeyebiliyor ama hesap ayarlarını eksiksiz ve anket veren şirketlerin ilgisini çekebilecek şekilde doldurmak sizin için iyi olacaktır.

Sitede paranız önce puan olarak yansıyor ve o puanlar paraya çeviriliyor. Hesabınızdaki 1000 puanın değeri 1 Euro'dur. Bu da yaklaşık olarak 4.8 Türk Lirası yapmakta. Alt ödeme limiti 20 Euro'dur. Ödemelerinizi banka havalesi olarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Yeni üye olduğunuzda hesap ayrıntılarınızı eksiksiz bir biçimde doldurun. Bunu yaptığınızda hesabınıza 500 puan hediye olarak verilecektir. Sonrasında e-posta adresinize gelen onay kodunu doğruladığınızda ise size 100 puan daha hediye olarak verilecektir.

Anket Gelmeme Sorunu


Şirketler sürekli olarak siteye anket vermiyorlar ve site birçok ülkede faaliyet gösterdiği için zaman zaman ülkemize gelen anketlerin sayısı azalabiliyor. Bunun için sabırlı olmanız gerek. Kayıt olduktan sonra e-posta adresinizi doğrularsanız o adrese anket teklifleri gelecektir. Bu yüzden e-posta adresinizi sürekli olarak kontrol etmeyi unutmayın. 

Siteye arkadaşlarınızı davet ederek puan kazanabilirsiniz. Bu sayede hem o hem de siz para kazanabilirsiniz. Arkadaşınız sizin referans bağlantınız ile üye olduğunda size 500 puan yani 0.5 Euro verilecektir.

Çözdüğünüz anketin konusuna ve uzunluğuna yani harcadığınız zamana bağlı olarak kazandığınız puan sayısı değişebilir. 

Siz de bu avantajlı siteye kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Tıkla ve Üye Ol


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder