Mehmetcik Vakfı Bağış

Yeni ve Yerli Kripto Para Birimi Sikke


Her geçen gün kripto para ordusuna yeni isimler katılıyor. Yerli girişimciler yeni bir adım attı ve Sikke adını verdikleri bir kripto para üretimine başladılar. 

Sikke, yeni kurulduğu için yatırımcılar 3 milyon adet Sikke'yi ücretsiz bir şekilde dağıtacaklar. Bunun için belirli görevleri yapabilir veya arkadaşlarınızı referans kodunuz ile siteye davet ederek bedava sikke kazanabilirsiniz. 

Eğer bir Facebook hesabınız varsa Sikke ekibinin paylaşmış olduğu gönderileri paylaşabilir ve bu paylaşımın kanıtını onlara ekran görüntüsü şekilde yollarsanız belirli bir sikke olarak ödülünüzü alabilirsiniz. Hesabınızın veya sayfanızın takipçisi ne kadar yüksek ise o kadar fazla 
Sikke kazanırsınız. 

Eğer bir YouTube kanalına sahipseniz Sikke hakkında onları tanıtan bir video çekerek bedava Sikke sahibi olabilirsiniz. 


Şu anda Sikke almak isterseniz banka hesabı yolu ile veya diğer kripto paralar sayesinde ödeme yapabilirsiniz. Sikke, ilk satışlarını %50 indirimli bir şekilde yapacak. Sikke'nin tanesini şuan için 0.50 Tl gibi bir ücret karşılığında alabilirsiniz.

Sikke'nin kısaltması SKK şeklinde olacak ve kısa zaman sonra piyasalarda yer edinmesi planlanıyor. 

Siz de bu yerli para birimine destek olmak ve kazanmak için hemen kayıt olabilirsiniz.SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder