Mehmetcik Vakfı Bağış

Kopimoney İle Rubleleriniz Katlansın


Önceki yazılarımda bu sisteme benzer birkaç site tanıtmıştım ama bu aralarında ufak yatırımlarla en karlı olanı diyebiliriz. Site 21 ocakta açılmış ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek kullanıcılara kazandırmaya devam ediyor.

Bu anlatacağım site sayesinde birikmiş rublelerinizi değerlendirip onları katlayabilirsiniz. Site içerisinde bulunan 6 farklı seçenek sayesinde ruble kazanabilirsiniz. 


Siteye yeni üye olduğunuzda 1 level olan kupondan bedavaya 1 tane kazanırsınız. Bu kupon size günlük olarak 0.24 ruble kazandırır ve kendisini 55 gün içerisinde amorti eder. Kuponların leveli arttıkça kendisini daha kısa sürede amorti eder ve daha çok kazandırmaya başlar.

Site içerisinde bulunan bonus sistemi sayesinde her gün bir miktar ruble kazanabilirsiniz. Bu rubleler ile yeni kuponlar alıp kazanmaya başlayabilirsiniz. Referans yarışmasına katılarak en çok referansı siz toplarsanız 500 ruble hediye olarak kazanırsınız.

Siz kazanmaya başlamak için alttaki kayıt ol butonuna basabilirsiniz.SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder