Mehmetcik Vakfı Bağış

Fatih Vip Yeniden Aktif | Fatih Vpn (3 Mart 2018)


Uzun süredir kaliteli altyapısı ile başta öğrenciler olmak üzere, engelsiz bir internet kullanmak isteyen herkesin tercihi olan fatihvip.com bazı aksaklıkların ardından tekrar yayında. Birkaç gündür siteye erişim sıkıntısı çekilmekteydi ama bu sorunu aştık ve tekrar karşınızdayız.Fatih Vip Nedir?

Okullarda başlatılan F@tih projesi kapsamında tüm okullara F@tih ağları bağlandı. Bu internette birçok site erişime kapalı olduğundan tam anlamıyla bir internet hizmeti denilemez. Bu sorunu önceden bazı VPN programları sayesinde aşabiliyorduk. Şimdi ise kullanabileceğimiz bu programların sayısı azalmış durumda. İnternet hızları da sınırlı olan bu VPN programlarının yerini Fatih Vip ile dolduruyoruz.

Siz de Fatih Vip sitesini kullanarak okullardaki internet ağında engelli olan tüm sitelere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Peki nasıl kullanılır bu Fatih Vip?

Öncelikle aşağıda vermiş olduğum bağlantıyı kullanıp sitemize gidelim. Daha sonra aşağıdaki görselde ortada yer alan alana gitmek istediğimiz sitenin url adresini yazalım.


Ortada yer alan alana www.youtube.com gibi, gitmek istediğimiz sitenin tam olarak url adresini girip Siteye Git butonuna basmak yeterli. Daha sonrasında sistem sizi otomatik olarak yönlendirecektir. Mobil cihazlara uygun olan tasarımı ile telefonlarınızdan kolayca engelleri kaldırabilirsiniz.Siteye Gitmek İçin Tıklayın

SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Blogger Comment

8 yorum:

 1. Okul bilgisayarlarından bu siteye girilmiyor meb engellemiş.

  YanıtlaSil
 2. Sorun en kısa sürede çözülecektir. Takipte kalmanız yeterli.

  YanıtlaSil
 3. Hocam çalışan vpn var mı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu kullanabilirsiniz.

   http://www.iguanabey.com/2018/02/fatih-ag-guncel-vpn-program-fatih-ag.html

   Sil
 4. Bilader site çalışmıyor yeni link ne zaman çıkar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yakında yeni domain adresine geçiş yapacağız. Facebook sayfamı takip etmeniz yeterli.

   Sil
 5. Site tekrar kapandı yeni site var mı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gelişmeler için Facebook sayfamı takip edebilirsin.

   Sil