Mehmetcik Vakfı Bağış

Fatih Ağı Güncel Vpn Programı (iOS ve Android İçin) Şubat 2018Android cihazlarda çeşitli programlar  sayesinde okullardaki F@tih ağlarında engelleri kaldırabiliyoruz. Şimdi de bunu iOS işletim sistemine sahip cihazlar için nasıl yapıldığını 2 farklı yöntemlere sizlere anlatacağım.

İlk Yöntem: FatihVip Sitesi

Bu site sayesinde bilgisayar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda F@tih ağına bağlanıp istediğiniz siteye girebilirsiniz. 

Yapmamız gerekenler oldukça basit. Sitenin ortasında bulunan alana gitmek istediğimiz sitenin url adresini yazıyoruz. Mesela www.youtube.com gibi. Bu adresi girdikten sonra Siteye Git butonuna bastığınızda YouTube sitesine yönlendirilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde videolar izlenebiliyor. Okulda film vb. şeyler izleyebilirsiniz.

Siteye Gitmek İçin Tıkla: FATİH VİPİkinci Yöntem: Psiphon VPN

Telefonunuza verdiğim programı indirerek ve sizlere söylediğim gerekli ayarlamaları yaparak F@tih ağında engelleri kaldırabileceksiniz.

İlk olarak uygulamayı indirmek için tıklayın. Psiphon iOS indirmek için tıkla.

Uygulamayı indirdikten sonra resimlerde gösterilen ayarları yapın.


Seçenekler kısmına tıklayıp daha fazla seçenek kısmına geldiğimizde bu ayarları yapın ve özel HTTP üst bilgileri kısmına girin.

Özel HTTP üst bilgileri kısmına gelip gerekli alanları doldurup çıkın daha sonrasında bağlanacaktır.


Bu ayarlar ile bağlanmaz ise spotify yerine aşağıdaki siteleri yazıp deneyebilirsiniz.

- www.godaddy.com
- justproxyvpn.blogspot.com

İndirme Linkleri 
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Blogger Comment

3 yorum:

 1. bugun 2 side fixlendi yenilerini bul 23 mart

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Alternatif ayar olan www.godaddy.com kullanabilirsin. Şuan bağlı durumda bende.

   Sil