Mehmetcik Vakfı Bağış

Fatih Ağı Güncel Vpn Programı | Fatih Ağı Vpn Şubat 2018


Öğrenciler, okullarında bulunan F@tih ağlarına bağlanıp sadece sınırlı sitelere erişim sağlayabiliyor. Anlatacağım yöntem sayesinde bu kısıtlamaları aşıp daha özgür olabilirsiniz. Konu altında çalışıp çalışmadığını yorum olarak belirtirseniz sürekli güncelleyip sizlere daha hızlı uygulamalar bulabilirim.

Bugün sizlere vereceğim program sayesinde okullardaki fatih ağında engelleri kaldırıp dolaşabileceksiniz. Adım adım her şeyi anlatacağım. Önceden bu programı paylaştığımda bağlanmıyor veya yavaş şeklinde yorumlar gelmişti şimdi daha hızlı ve daha güncel ayarlarını sizler ile paylaşacağım.

- Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkten uygulamayı indirin ve kurun. Daha sonrasında uygulama içerisinde bulunan seçenekler kısmından daha fazla seçenek kısmına giriş yapın. 

Sonrasında alttaki resimde görmüş olduğum alana geleceksiniz. 


Buradan da özel http üst bilgileri kısmına giriş yapın. 

Sonrasında o alana aşağıda vermiş olduğum ayarları girerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Vermiş olduğum uygulama sınırsız ve premium sürüm. Bu sayede hız sınırlaması olmadan ve reklamlar tarafından rahatsız edilmeden F@tih ağında engelleri aşabilirsiniz. Buradaki www.spotify.com yerine aşağıdaki bağlantıları da deneyebilirsiniz. Hangisi daha hızlı kendiniz karar verin.

- www.iguanabey.com
- www.godaddy.comSHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

1 yorum: