Mehmetcik Vakfı Bağış

Web Mine Nedir? Tarayıcı Üzerinden Nasıl Kazım Yapılır? | Bedava Bitcoin Madenciliği Yapmak
Bugün sizlere web mine yapmanız için yani tarayıcı üzerinden çeşitli coin türleri ve ruble kazanmanız için farklı siteler göstereceğim. Bu tarz sitelere karşı insanların ön yargıları mevcut. Sitelerin bilgisayarlarına zarar vereğini düşünüyorlar. Ama bu düşünce çok yanlış. Çünkü site içerisinde harcamak istediğiniz güç miktarını seçebilirsiniz. Böylece sisteminiz zarar görmez ve güvenli bir şekilde kazım yapabilirsiniz.

WebMiner.ru


Bu rus sitesi sayesinde tarayıcınızı açık bırakarak ruble kazanabilirsiniz. Ödemeler Payeer sistemine yapılır ve minimum ödeme  1 Ruble'dir. Ödemeler anında yapılır ve bakiyeniz saniyeler içerisinde Payeer hesabınızda gözükür. Site, bilgisayarınızın ya da telefonunuzun gücünü kullanır. Bu miktarı siz ayarlayabilirsiniz. Ne kadar çok kullanmasına izin verirseniz o kadar çok kazanırsınız.


Resimde de gördüğünüz gibi güç tüketimini, ve akışlar olarak belirtilen çekirdek sayınızı seçebilirsiniz. Madenciliği çalıştırmaya başladığınız andan itibaren ruble kazanmaya başlarsınız. Rubleler, kazmış olduğunuz WMH coinleri üzerinden belirlenir. Siteye girdiğinizde çalışmaz ise reklam engelleyici program varsa kapatınız. Aksi taktirde kazma işlemi başlamayabilir.


Coin Pot


Coinpot sitesi aslında bir Bitcoin ve diğer altcoinlerin cüzdanlarını barındıran bir site. Bu sitede coinlerinizi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Site aynı zamanda kullanıcılarına Web Madencilik hizmeti de sunuyor. Sitenin desteklediği coin türlerinden herhangi birini kazmaya başlayabilirsiniz.


Site ana sayfasına girdiğinizde Dogecoin yazısının altındaki Mine Dogecoin yazısına basarak Dogecoin kazanmaya başlayabilirsiniz.


Mine Dogecoin yazısına tıkladığınızda böyle bir ekrana geleceksiniz. Bu ekranda harcanmasını istediğiniz güç miktarını seçebilirsiniz. Reklam engelleyici program kullananlar bu site içinde kazım yapamazlar. Bu yüzden bu tarz programlar kullanmayın.SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Blogger Comment

1 yorum:

 1. parayı nerden çekiyoruz?
  mesajı yollarmsn tahtacahedfg@gmail.com

  YanıtlaSil