Mehmetcik Vakfı Bağış

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2018Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konumuz sayesinde eski adıyla Avea olan bu iletişim şirketinin bedava internet kazandıran kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Bu firmada bu tür kampanyalar görmek biraz zor. Pek sık görülen bir olay değil. Bu yüzden sizlerin de bu fırsatlardan yararlanmanızı istedim ve bu yazıyı hazırladım. Sizlere uygun olan kampanyayı seçip bedava internet paketinizi edinebilirsiniz. 


- Selfy 1 GB Bedava İnternet 

Bedava internet kazanmak için ilk önce "1 GB Mor Hediye" yazıp 4545 numarasına mesaj atmanız gerekiyor. Daha sonra 30 lira yükleme yaparsanız ücretsiz 1 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Bu paket uygun gelmiyor ise yazının devamındaki kampanyalara göz atabilirsiniz.

Not: Bu kampanyayı her ay yaparak ek internet kazanabilirsiniz.

- Türk Telekom Hediye 10 GB Kampanyası

Türk Telekom hattı kullanan ve cihazı 4.5G internet altyapısına uygun olan kişiler bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle cihazınızın 4.5G altyapısına uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. bunun için 5555 numarasına "4.5G Hazır" yazıp cihazınızı onaylatmanız lazım. Onayı aldıktan sonra 5555 numarasına "Hediye 10 GB" yazıp yollamanız gerek. Daha sonrasında hattınıza tanımlanacak olan hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

- Türk Telekom Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom müşterisi olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Tek yapmanız gereken internet üzerinden hattınıza tl yüklemesi yapmak. Hattınıza ilk tl yükleyişinizde 1 GB internet hediye olarak gelecektir.

- TürkTelekom Yıllar Kampanyası

TürkTelekom, eski müşterilerine özel harika bir kampanya hazırladı. Bu kampanyaya katılmak için en az 3 aydır TürkTelekom kullanıcısı olmanız gerekmekte. Mesela 1 yıldır TürkTelekom müşterisi iseniz 3 ay boyunca her 30 günde 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Bunun için "YILLAR" yazıp 5555 adresine mesaj göndermeniz gerekiyor.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder