Mehmetcik Vakfı Bağış

Telefonunuzdan Her 30 Dakikada Bitcoin Kazanın


Bugün sizlere tanıtacağım uygulama sayesinde cep telefonunuzdan her 30 dakikada bir Bitcoin kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz Bitcoin miktarı, Bitcoin'in o anki değerine göre artabilir ya da azalabilir. 

Uygulamadaki sistem gayet basit tek yapmanız gereken her 30 dakikada bir girip satoshilerinizi toplamak. Uygulama içerisinde bulunan taş, kağıt, makas sistemi sayesinde daha fazla Bitcoin kazanabilirsiniz. Tabi bu tamamen şansa bağlı. 


Bu oyunu oynamak için bir zaman sınırlaması yok. Dilediğiniz zaman oynayıp satoshi kazanabilirsiniz. 

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Ödemeler Coinbase hesabınıza kısa süre içerisinde yapılır. Hesabınıza satoshilerinizi aktarmak için 450 satoshi alt limitini aşmanız gerekiyor. Bu miktar oldukça düşük tutulmuş. Çünkü Coinbase cüzdanına kayıtlı mail adresine Bitcoin yollanırsa işlem ücreti alınmıyor. 

Uygulamayı Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz. 

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder