Mehmetcik Vakfı Bağış

Okul Ağında Kullanabileceğiniz Güncel Vpn 12.01.2018 | Fatih Ağı Güncel VpnOkullardaki Fatih Ağlarında Çalışan Güncel Vpn Programı

Bugün sizlere vereceğim program sayesinde okullardaki Fatih ağlarında sorunsuz bir şekilde erişime kapalı olan sitelere girebileceksiniz. Önceden paylaşmış olduğumuz vpn programları hala çalışmakta. Fakat bazı arkadaşlar hızlarından veya bağlanmama sorunları olduğunu söylemekte. Bunun için sizlere alternatif olarak başka programlar da sunmaya çalışıyorum. Herhangi birisi çalışmaz ise diğer bir programı deneyebilirsiniz. Önceden Paylaşmış Olduğumuz ve Hala Çalışan Alternatif ProgramlarŞuan verdiğim program çalışmaz ise yukarıda vermiş olduğum programları da deneyebilirsiniz. Her ikisi de sorunsuz olarak çalışmakta.
X- VPN İle Fatih Ağına Bağlanmak

X-Vpn uygulamasında bulunan birden çok ücretsiz sunucu sayesinde size en uygun ve hızlı gelen sunucu aracılığıyla F@tih ağlarında internete bağlanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Bu programda ayar yapmamıza gerek yok. Bu yüzden daha öncesinde paylaşmış olduğum uygulamalar gibi karmaşık işlemler yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken size uygun Protocol'ü seçmeniz ve bağlan tuşuna basmanız. Protocol, X-Vpn uygulamasının içinde barındırmış olduğu güzel bir sistem. Bazı protocol'ler daha hızlı bağlanırken daha yavaş internet hızına sahip olabiliyor. Bu yüzden size en uygun protocol'ü seçmenizde fayda var. 


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder