Kolay Bitcoin Kazanma Yöntemi | Her 5-10 Dakikada Bir Satoshi Toplayın

Digital Artists İle Bitcoin Kazanın
Bugün sizlere vereceğim site sayesinde çok kolay bir şekilde ve farklı yollarla Bitcoin kazanabilirsiniz. Şuanda 1 Bitcoin 52.000 Lira. Bitcoin’in fiyatının artabileceği gerçeği ortada. Bu fırsatı kaçırmamak için sizlere anlatacağım bu yöntemi dikkate almanızı öneririm. Bilgisayar veya telefon başında bir yandan işlerinizi hallederken bir yandan da Bitcoin kazanabilirsiniz. Site içerisinde Bitcoin kazanmak için 6 farklı yol bulunmakta. 
Bitcoin kazanmak için girdiğiniz sitenin bir yerinde küçük bir alanda aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi alan göreceksiniz. Bu alandan ödülünüzü alabilir ve diğer ödülü almak için geri kalan süreyi öğrenebilirsiniz.
1- Kitap Okuyarak
Site içerisinde bulunan Paid Books seçeneği sayesinde hem kitap okuyabilir hem de her 5 dakikada bir Bitcoin’lerinizi toplayabilirsiniz. Kazanç miktarınız 50 ve 250 Bitcoin arasında değişmekte. Şansa bağlı olarak Bonus kazanabilir ve yüzlerce satoshiye sahip olabilirsiniz. 
2- Video İzleyerek
Site içerisinde bulunan Tubers Tv seçeneğine tıklayarak hem YouTube videoları izleyebilir hem de her 10 dakikada bir ödülünüzü alabilirsiniz. Ödül alanını görmek için herhangi bir videoya tıklamanız gerekiyor. 
3- Bitcoin Fiyat Durumuna Bakarak
Site içerisinde bulunan Blockchain Stats seçeneğine tıklayarak hem Bitcoin fiyat durumunu öğrenebilir hem de ödülünüzü alabilirsiniz. Her 5 dakikada bir satoshilerinizi toplayabilirsiniz.
4- Zayıflama Yöntemleri Öğreten Sitede Bekleyerek 
Site içerisinde bulunan Game of Weight Loss seçeneğine tıklayarak kilo vermek hakkında bilgi veren bir siteye gidersiniz. Bu site içerisinde bulunan ödül kutucuğundan her 5 dakikada bir satoshilerinizi toplayabilirsiniz. 
5- Oyun Oynayarak 
Site içerisinde bulunan Dalien Games seçeneğine tıklayarak oyun oynayabileceğiniz bir siteye yönlendirilirsiniz. Bu site içerisinde bulunan herhangi bir oyuna basarak gittiğiniz sayfada ödül kutucuğunu bulun ve her 10 dakikada bir ödülünüzü toplayın. 
6-  Haber Yazıları Okuyarak 
Sitede listene seçenekler arasındaki A Bit of News yazısına tıkladığınızda Bitcoin hakkında haber yazılarının olduğu bir siteye yönlendirilirsiniz. Bu sitedeki herhangi bir haber yazısına tıklayın ve haber yazısı içerisinde bulunan ödül kutucuğunu bularak satoshilerinizi toplayın. Her 5 dakikada bir ödülünüzü alabilirsiniz. 
Ödemeler Nasıl Yapılır?
Ödemeler 20.000 Satoshi alt limitine ulaştığınızda Pazartesi günleri Coinbase hesabınıza yapılır. 
Bunu Paylaş

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
12 Yorum Var
 1. Kardeşim hesabınızı onaylayın diyo ama ben Facebook la hesap açtım nasıl olcak bu anlamadım anlatırmısın

  • Ekran görüntüsü alarak atabilir misin. Yardımcı olmaya çalışayım. Bu arada Facebook hesabının kayıtlı olduğu mail adresine bakmayı dene.

  • Tmm e-posta nıza mesaj olarak attim

 2. Üye Oldum,Bir Video İzleim 5dk'lık. (Sanırım 5dk'da bir Veriyordu) Satoshi'yi Ya Da Bitcoin'i Bir Kerede Kendiliğinden Hesaba Atıyor Mu Yoksa Başka Şeyler Yapmamız Da Mı Lazım?

  • Digital artists online sitesinde hesabında biriken satoshi miktarını görebilirsin. 20.000 alt limite ulaştığında Pazartesi günleri Coinbase hesabına aktarılır.

  • Teşekkür Ederim. 🙂

 3. Üye Oldum,Bir Video İzleim 5dk'lık. (Sanırım 5dk'da bir Veriyordu) Satoshi'yi Ya Da Bitcoin'i Bir Kerede Kendiliğinden Hesaba Atıyor Mu Yoksa Başka Şeyler Yapmamız Da Mı Lazım?

  • Tamam 10 Dakikaymış Ama Şunu Hala Merak Ediyorum Direk Ekrana Kazandığımız Miktar Çıkıyor Mu?

 4. Tamam Hallettim Altta Yazıyormuş 😀

 5. Mrblr sabah üye oldum dediginiz gibi başladım su an bitcoin cash 24.921 gözüküyor cash out A basıyorum ama min 20.000 olması gerekir diyor…ama bende 34.921 var.yardımcı olursanız sevinirim

  • Hatanın ekran görüntüsünü atabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

 6. Mail adresinize gonderdim

Yorum Yaz

Kolay Bitcoin Kazanma Yöntemi | Her 5-10 Dakikada Bir Satoshi Toplayın

Bitcoin

10/01/2018 | 12 Yorum | 123 | iguanabey