Kapitalof İle Kolayca Ruble KazanınKapitalof İle Ruble Kazanın
Kapitalof sitesi sayesinde ufak yatırımlar yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Sistem sizin paranızı işleyerek yaklaşık 2 ay sonra amorti eder. O süreden sonraki kazançlarınız tamamen sizin yararınızadır. 
Ödemeler Payeer sistemine yapılmaktadır. Yakında Payeer sistemini tanıtan bir yazı yazmayı planlıyorum. Çünkü yakın zamanda paylaşmış olduğum sistemlerin hepsi Payeer sistemini kullanmaktalar. Payeer sitelere entegre olarak anlık para transferi yapılmasını sağlıyor. Bu yüzden site kurucuları Payeer sistemini tercih ediyorlar.
Sitede hesabınızı bir kazım aleti olarak düşünebilirsiniz. Bu aleti geliştirerek daha çok kazanmaya başlarsınız. Her ay düzenlenen yarışmalar sayesinde bakiye kazanabilirsiniz. İsterseniz bu parayı çekebilirsiniz. İsterseniz de kazım gücünüzü yükselterek daha çok kazanabilirsiniz. 
İstatistiklerinizi özel ofis bölümünden takip edebilirsiniz. Al onu butonuna basarak ürettiğiniz rubleleri bakiyenize aktarabilir. Daha sonrasında paranızı çekebilir veya kazım gücünüzü arttırabilirsiniz.
Blogumda yazmış olduğum diğer sitelerden kazandığınız Payeer bakiyelerinizi bu siteye yatırarak kazancınızı sürekli bir şekilde katlayabilirsiniz. Bir süre sonra hiçbir şey yapmadan güzel paralar kazanacak duruma gelebilirsiniz. 
Bunu Paylaş

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
6 Yorum Var
  1. Birşey desem yapabilirmisin epicsub.com adında bir site var sitetin ne işe yaradığına bakabilirmisin ben pek fazla anlamadım belki sen anlarsın sonra blogunda yazarsın seninde işine yarar

    • Sağol uygunsa yazarım.

    • Sistemi biraz inceledim fena değil ama sadece paypal ile ödeme yapıyor. Türkiye'de Paypal yasaklı olduğu için tanıtmaya gerek yok.

  2. Peki söylediğim sitenin mantığı ne?

    • Diğerlerinin YouTube videolarını izleyerek veya beğenerek puan kazanıyorsun. O puanları da paraya çevirebilirsin.

    • Anladım teşekkürler

Yorum Yaz

Kapitalof İle Kolayca Ruble Kazanın

Ruble Kazanma Yolları

23/01/2018 | 6 Yorum | 24 | iguanabey