Mehmetcik Vakfı Bağış

Kaçırılmayacak Fırsat Ripple | Ripple Nedir?


Ripple Nedir?

Son dönemlerde yıldızı parlayan bir diğer altcoin Ripple. Son aylardaki artışından dolayı yatırımcıların dikkatini çekmiş durumda. Ripple nedir? Ripple neden bu kadar yükseldi? Bilmeniz gereken herşeyi bu yazımda sizlere anlatmaya çalışacağım.

Birçok farklı coin madencilik sayesinde kazanılabiliyor. Ancak ripple için bu imkansız. Ripple tamamen bir şirket tarafından yönetilen bir coin türü. Ripple, ödeme sistemleri sağlayan bankaların ve şirketlerin karşılarında bir kurum buldukları için korkusuzca kullanabildikleri belkide nadir coin türlerinden. 


Ripple, coin satan birçok site sayesinde elde edilebilir. Ancak Ripple satın alacağınız site hakkında araştırma yapmanızda fayda var. Diğer kullanıcıların yorumları, o site sayesinde bir fikir edinmenizde önemlidir. Bu tarz sitelerin hepsinde farklı bir işlem ücreti alınmakta. Bu oranın en düşük olduğu sitelere yönelmeniz kârınızı arttıracaktır. 

Ripple alacağınız ve barındıracağınız sitelerde ikinci güvenlik önlemi olan 2FA özelliğini kullanmanızda fayda var. Bu sayede coinleriniz üst düzey bir güvenlikle korunacak ve dışarıdan gelen saldırılardan etkilenme olasılığı düşecektir. 
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder