Mehmetcik Vakfı Bağış

Görev Yaparak Ruble Kazanın | Ruble Kazanma Siteleri | İnternetten Ek GelirBugün sizlere tanıtacağım site sayesinde çeşitli görevler yaparak para kazanabilirsiniz. Bu sistem de son zamanlarda artan ruble kazanma sitelerinden bir tanesi. Kullanıcılara para kazandırmak amaçlı birden fazla seçenek bulunuyor. Para kazanabileceğiniz tüm seçenekler aşağıda listelenmiştir.

- Video İzleyerek
- YouTube videolarını beğenerek.
- YouTube kanallara abone olarak.
- Web sitelerini belirli bir süre ziyaret ederek.
- Reklam verenlerin sizlere verdiği linkten kayıt olarak.
- Madencilik yaparak: Site içerisinde bulunan madencilik bölümünde cihazınızın gücü ile XMR kazımı yapabilir ve kazdığınız miktarı ruble olarak cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Bu seçeneklerin hepsinden para kazanabilirsiniz. Bu paralarla site içerisinde bulunan ve size her saat belirli bir miktarda ruble kazandıran makinalardan alabilirsiniz veya paralarınızı cüzdanınıza çekebilirsiniz.Ödeme seçenekleriniz aşağıda listelendiği gibidir.

- AdvCash
- Payeer
- YandexMoney

Bu firmalardan herhangi birine paranızı çekebilirsiniz. Ödemeler anlık olarak yapılır bu yüzden paranızı direkt olarak cüzdanınızda bulabilirsiniz. 

Bu tarz ruble kazanma seçeneklerini bloğumda bulabilirsiniz. Düzenli olarak para kazanabileceğiniz siteleri sizlere tanıtmaya çalışacağım. Sitenin üst kısmında bulunan Ruble Kazanma Siteleri kısmına basarak ruble kazanabileceğiniz diğer siteleri öğrenebilirsiniz.


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

1 yorum: