FruitMoney İle Sanal Çiftçilik Yaparak Para Kazanın | FruitMoney Nedir?

Fruit Money Nedir?
Bu sistem, önceden tanıtmış olduğum MotorMoney sitesinin girişimcileri tarafından oluşturuldu ve 95 gündür aktif durumdalar. Sistemde kendinizi bir çiftçi olarak düşünebilirsiniz. Farklı ağaçlar alarak ve onların ürettiği meyveleri satabilirsiniz.
Sisteme kayıt olduğunuzda Yablova adında bir ağaç hediye edilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.
Dilerseniz ağacına seviye arttırabilirsiniz. Bu ağacı 50 ruble karşılığında 2. seviye yaparak 6 kat daha fazla meyve elde edersiniz. Böylece geliriniz de artmış olur. 
Sisteme 32 farklı ödeme yolu ile para yatırabilirsiniz. Kripto paralar da buna dahil.
Genelde Payeer gibi resimde gördüğünüz seçenekler tercih ediliyor. Üstelik Steam bakiyeniz ile de sisteme para yatırabilirsiniz. Steam hesabınızda gereksiz olarak bekleyen paraları buraya yatırarak düzenli bir gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.
Sistem size hemen hemen her konuda bonus sağlıyor. Sisteme her gün giriş yaparak gün geçtikçe artan bonuslardan kazanarak o bakiyelerle de ağaç satın alabilirsiniz. 
Sistemden paranızı çekerken aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz sistemleri kullanabilirsiniz. Bazıları geçici olarak devre dışı bırakılmış fakat kısa sürede düzeltilecektir.
Bunu Paylaş

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
5 Yorum Var
  1. Bişey soracağım ben bu sitelere güvenmiyorum yatırım yapmaya korkuyorum diyeyim yatırım yapmadan da para kazanabilirmiyim çünkü bazı sitelere para yatırmayinca hesap kapanıyor yani para yatırmak zorunda mıyız

  2. Advspay.ru vardı bi aralar ona ne oldu

  3. fruitmoney şuana kadar en istikrarlı ve güvenilir rus para kazanma sitesi, öncelikle reklamları izleyerek günde en az 4 ruble para kazanılıyor yani 2 günde bir 10 ruble lik ağaçtan alabiliyorsunuz, site reklamlardan genellikle para kazanıyor 1000 reklama 60 ruble para gidiyor ki bu reklam 2 günde 1000 kez tıklama yapılıyordur yani sitenin geliri sadece reklamlardan baya kazanıyor, motomoney ve fruitmoney zaten aynı yazılım firmasının mimarı, en sevdiğim şey ise para yatırmadan reklamları tıklayarak ve biriktirdiğin parayla ağaç alarak rubleni günlük arttırıyorsun bence mükemmel beyler…

Yorum Yaz

FruitMoney İle Sanal Çiftçilik Yaparak Para Kazanın | FruitMoney Nedir?

Uncategorized

24/01/2018 | 5 Yorum | 126 | iguanabey