Mehmetcik Vakfı Bağış

BrowserMine İle Tarayıcınızı Açık Bırakarak Para Kazanın | İnternetten Para KazanmaBrowser Mine İle Para Kazanmak

Browser Mine sitesi sayesinde telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan para kazanabilirsiniz. Siteyi açık bıraktığınız süre boyunca BMC kazanırsınız. Bir BMC şuanda 319 Dolar etmekte. Yani 1.000 Türk Lirası'ndan bile daha fazla. Bu yüzden bu fırsatı kaçırmamanızda fayda var. Bilgisayarda diğer işlerinizi yaparken bir yandan da para kazanabilirsiniz.

Cihazınızın gücü kazancınızı etkiler ve daha kısa sürede daha çok para kazanabilirsiniz. Site içinde kazandığınız bu coinleri paraya çevirebilirsiniz. Ödemeleri Payeer, QIWI, AdvCash, Yandex Money gibi sistemlere alabilirsiniz. Ödemeler 1-2 gün içerisinde hesabınıza aktarılır.

Madencilik işlemini birden fazla cihazda aynı hesap üzerinden yapabilirsiniz. Ancak maksimum kazma limiti cihazlar arasında eşit bir şekilde dağıtılır ve bir cihaza binen yük ve ısınma azalacaktır. Isınmalar, Browser Mine cihazınızın işlemcisini kullandığı için normaldir. Sitede hiçbir şekilde reklamla karşılaşmazsınız. Böylece diğer madencilik siteleri gibi ekranınız reklamlarla dolmaz. Bilgisayarınız kazma işlemini yaparken aniden kapanırsa kazandığınız paralar kayıt altında kalacaktır. Sistem kendisini sürekli kayıt altına alıyor. Böylece hiçbir şekilde kaybınız olmaz.

Sistem iki farklı site üzerinden yürütülüyor. Para kazandığınız site bilgisayarınızı yormaması için basit bir tasarıma sahip ve sadece kazandığınız miktarı görebilir aynı zamanda kazma yapmak için cihazınızın harcamasını istediğiniz güç miktarını ayarlayabilirsiniz. Ana site üzerinden ise para çekme işlemlerinizi, şifre değişiklik işlemleri gibi daha önemli işlemleri yapabilirsiniz.Önce ana siteye kayıt olun daha sonrasında kazım yapacağınız siteye gidin ve kayıt olurken kullandığınız mail adresi ile kazmaya başlayın. 
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder