Mehmetcik Vakfı Bağış

Uygulama İndirerek ve Video İzleyerek Para KazanınBugün sizlere anlatacağım uygulama sayesinde birbirinden farklı ödüller kazanabilirsiniz. Ödüller sizlere dolar kuru üzerinden verileceği için Türk Lirası'na çevirdiğimizde çok büyük miktarlarda ödül kazanabilirsiniz. 

Ne yaparak para kazanabilirim?

Uygulama içerisinde para kazanabilmeniz için birçok farklı yöntem var. Ama en çok kazanabileceğiniz yöntemler video izlemek ve uygulama indirmektir. 

Ödemeleri nasıl alabilirim?

Uygulama içerisinde kazandığınız paraları çekebilmek için 10 dolar biriktirmeniz gerekiyor. Bu miktar sizin tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Üstelik uygulama içerisinde kazandığınız paraları Bitcoin ve Etherum olarak da alabilirsiniz. 

-League Of Legends Rp 
-Minecraft Hediye Kodu
-Google Play Hediye Kodu
-Amazon Hediye Kartı 
-Steam Bakiye Kartı
-PSN Hediye Kartı
-Paypal Bakiyesi
-Facebook Hediye Kartı
-Bitcoin
-Etherum

Bu yukarıda saymış olduğum tüm sistemlerde ödemenizi çekebilirsiniz. Ödemeleriniz size 3 gün içerisinde iletilecektir. Bu uygulama yıllardır aktif bir şekilde devam etmekte ve toplam 2 Milyondan fazla indirmesi bulunmakta. Yani uygulamaya güvenme konusunda emin olabilirsiniz. 

Benim verdiğim referans kodunu kullanarak para kazanabileceğiniz yeni uygulamaların gelmesini hızlandırabilir ve daha birçok avantaj elde edebilirsiniz. Siz de arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek birçok avantaj sağlayabilirsiniz.

Referans kodum: IZ47033

  Bu kodu girerek 0.30 dolar ile başlayabilirsiniz.


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder