Mehmetcik Vakfı Bağış

Telefonunuzdan Bitcoin veya Altcoin Mining YapabilirsinizBu gün tanıtacağım uygulama sayesinde Android cihazınızı Mining aleti olarak kullanabilirsiniz.

Tabi aklınızdan şu geçiyor olabilir:
-Millet o kadar yatırım yapıyor ben sadece telefonumdan Mining yapabilir miyim ?

-Tabi ki yapılabilir ama diğer Mining makinelerine göre kazancınız daha az olacaktır.

Hemen uygulamaya geçelim. Öncelikle aşağıdaki adresten programı indirin. Uygulamaya kayıt olurken sadece mail adresinizi soruyor. Daha sonra kazdığınız coin miktarını öğrenmek için uygulamanın sitesine bakmalısınız. İki yerdeki mail adresiniz aynı olmak zorundadır.Yoksa kazdığınız coinler boşa gidebilir.


Uygulama içerisinde yukarıda görmüş olduğunuz coin türlerinden kazım yapabilirsiniz. Ancak sitede 15 farklı coin gösteriyor.Android sürümünüze veya telefon özelliklerine göre bunlar farklılık gösteriyor olabilir.

Uygulamanın sitesindeki Calculator kısmına girerek ne kadar güç harcayarak ne kadar kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Coin türüne göre değişiklik gösteren alt ödeme miktarını geçtikten sonra belli bir transfer ücreti ödeyerek coinlerinizi hesabınıza çekebilirsiniz.


Kayıt olduktan sonra verdiğim linkten programı indirin ve siteye kayıt olduğunuz aynı mail adresiyle giriş yapınız.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder