Mehmetcik Vakfı Bağış

Reklamlara Tıklayarak Bitcoin KazanınBugünkü anlatacağım sitede sadece reklamlara tıklayıp belirli bir süre orada kalınca size belirli bir miktar mBtc veriyor.

Peki nedir bu mBtc? 
1 mBtc 100.000 satoshi ye eşittir.Ve bu siteyi kullanarak referanslarınız ile beraber günde en az 10.000 satoshi kazanabilirsiniz.

Site size referanslarınızın yaptığı reklam tıklamalarının %80 ini sizin hesabınıza aktarmaktadır.Bu da çok güzel bir oran diyebiliriz.Diğer sitelerde genelde %25 yada %50 gibi oranlar görebilirsiniz.


Yukarıda görmüş olduğunuz gibi site size her gün garanti olarak 20-30 reklam veriyor.Ama tüm reklamları bitirdiğinizde bir süre sonra site size yeni reklamlar ekliyor böylece gün boyunca kazanabilirsiniz.

Reklam kazançları ise reklamın saniyesine göre değişmektedir.Yani daha uzun reklam daha çok para demek.


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder