Mehmetcik Vakfı Bağış

Makalenizi Ve Diğer Yeteneklerinizi Paraya ÇevirinBugünkü konumda anlatacağım site sayesinde makalenizi, video ve fotoğraf düzenleme yeteneğinizi paraya çevirebilirsiniz.  İşinizi minimum 10 Türk Lirasına yaptırıyor, veya 10 TL ödeme alıyorsunuz.

Yukarıda verdiğim iki örnekle sınırlı değil tabi ki. Bunların haricinde birçok farklı yöntemle para kazanabilirsiniz. 


Yukarıdaki resimde olan tüm kategorilerde iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Sizin yaptığınız işe ihtiyacı olan kullanıcılar sizinle iletişime geçerek işlerini yaptırırlar ve site size aracı olarak paranızı size iletir. Böylece sonradan parayı alamama gibi dolandırıcılıklarla karşılaşmazsınız. 

Site içerisinde kullanıcılar iş bitiminde size olumlu puan verirlerse satıcı puanınız artar ve bir sonraki müşterilerinizin size olan güveni artar. Bu puanlar sayesinde daha çok müşteriye erişebilirsiniz. 

Ödemelerimi nasıl alırım?

20 Liralık kazanç sağladığınızda Paypal hesabınıza veya Banka Hesabınıza paranızı çekebilirsiniz. Paranız kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılır. 


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder