Mehmetcik Vakfı Bağış

Litecoin Kazanma Yolları- Bedava Litecoin


Not : Litecoin Şu an tam olarak 1233 Türk Lirası etmektedir .Belki bu sizi sevindirir.

Bugünkü konumuzda sizlere nasıl Litecoin kazanılır onu anlatmaya çalışacağım. Olay zaten çok basit bu vereceğim siteler genelde faucet yani musluk siteleri. Siteye girip Litecoin'inizi aldıktan sonra belirli bir süre beklemek ve tekrar almak.

Öncelikle FaucetHub hesabı oluşturalım. Daha sonrasında "Wallet Adresses" kısmına Litecoin adresimizi ekleyelim çünkü coinleriniz önce FaucetHub'da birikecek. Belirli bir alt ödeme limitini aştıktan sonra Litecoin cüzdanınıza çekim yapabilirsiniz. Bunu önceki konularımızda anlatmıştık.


İlk Sitemize Geçelim:

-ForumCoin


140 (100%), 300 (0.8%), 1000 (0.2%) litoshi.
Her 5 dakika size bu olasılıklarla 1000 litoshiye kadar kazandırabilir.


-Konstantinova Litecoin 


Her 5 Dakikada bir 250 Litoshi verir litecoin art ile ilgili görsel sonucu

XFaucet


Her 5 dakikada bir 250 Litoshi alabilir ve 250 Litoshi bonus kazanabilirsiniz.Ref-Hunters Litecoin 
270 (90%), 380 (10%) Litoshi her 60 dakika.

Zen Faucet 


Bu sitede zaman sınırlaması ve litecoin çekme sınırlaması yok. Siteye litecoin adresinizi girip claim tuşuna bastığınızda sizi  bir link kısaltma servisine atar. O linki geçtiğinizde 200 Litecoin kazanabilirsiniz. Bu işlemi belirli bir zaman kısıtlaması olmadan yapabilirsiniz.Ve günde 10.000'lerce Litecoin kazanabilirsiniz.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder