Mehmetcik Vakfı Bağış

FutureBank ile Günde 6000 Satoshi Kazanın


FUTURE BANK sitesi sayesinde günlük 6.000, aylık ise 180.000 satoshi ve daha fazlasını yatırımsız bir şekilde kazanabilirsiniz. Bu da aylık yaklaşık 30 dolar yapmaktadır. Şuan hiçbir şeyle uğraşmadan yapılabilecek en güzel kazanç miktarı bu.

Yukarıdaki resimde de belirtildiği gibi 84 satoshiye ulaştığınızda satoshilerinizi toplamak zorundasınız. Aksi taktirde üretim durur ve kazanmaya devam edemezsiniz.

Ayrıca siteye belirli bir miktar Bitcoin yatırıp, bitcoin miktarınızı belirli bir gün sonra katlanmış bir şekilde geri alabilirsiniz.

Ödemeleri minimum 4000 satoshiye ulaştığınızda hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ancak site henüz bir kaç aylık yani güven konusunda endişe duymanız normal. Birkaç kez bedava satoshilerinizi almadan büyük miktarlarda Bitcoinlerinizi siteye yatırıp risk almanızı önermem. Forumlarda bilgi toplayıp iyice emin olmadan Bitcoinlerinizi riske atmayın derim.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder