Mehmetcik Vakfı Bağış

F@tih Ağından Facebook ve İnstagram'a Girmek


Geçtiğimiz günlerde F@tih ağında engellenen Hotspot Shield vpn ile birlikte öğrenciler okul internetinde serbestçe dolaşmanın yollarını arıyor.

Birkaç gün önce paylaştığımız fatihvpn.com ile bu sorunu aşabiliyorduk zaten.Ama site bugün MEB tarafından engellenmiş.Ancak merak etmeyin en kısa zamanda bu engelle başa çıkacağız.En kötü ihtimalle domain değişikliği yapıp sizi mağdur bırakmamaya özen göstereceğiz.

Öğrencileri çok sevindirecek bir haberimiz daha var.En çok kullanılan sosyal medya sitelerinden Facebook ve Instagram'a MEB F@tih ağından sorunsuz ve hiçbir programa ihtiyaç duyulmadan girilebiliyor.Tabi bu durum MEB tarafından fark edilirse kısa zamanda tektar engelleyeceklerdir.Ama şimdilik bu iki siteye sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.

Not:Okul ağında önceden engelli olupta şuanda girilebilen bildiğiniz başka siteler varsa yorumda belirtirseniz sevinirim.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder