Bedava 42 Dolarlık Vitrocoin Kazanmak | Vitrocoin Nedir ?

Yaklaşık 1 ay sonra piyasaya sürülmesi planlanan bu yeni coin türünün kullanıcılar arasında takasa başlanması için şuan için sisteme kayıt olan herkese 100 tane Vitrocoin verilecek. 
Vitrocoin Nedir ? 
Vitrocoin, şuanda tanesi 0.42 dolar olan bir altcoin türü. Bu coini çıkaran kişiler ön talep almak ve kendilerine kaynak yaratmak için kullanıcılarına 100 tane Vitrocoin hediye ediyorlar. Bu coinin geleceğinde önemli bir ışık görenler kendilerine daha fazla Vitrocoin satın alabilirler. 
Nasıl Vitrocoin Kazanırım ?
Bu gayet basit bir işlem. Çünkü yukarıda da anlattığım gibi sisteme kayıt olmak size 100 tane Vitrocoin kazandıracak. Bu coinlerin toplam değeri ise 42 dolar. Taş atıp da eliniz yorulmayacağı için bu sisteme kayıt olmak size hiçbir şey kaybettirmeyecek. 
Vitrocoin’i diğer altcoinlerden ayıran önemli bir özellik ise bu coin miktarının 27 milyonda tutularak Bitcoin gibi değer kazanmasını sağlamaktır. Bu fikir size delice gelebilir ama girişimcilerin amacı bu. Sonuçta coin piyasasında hangi coinin değer kazanacağı belli olmuyor. Bu yüzden önünüze sunulan bu teklifi kaçırmayın derim.
Bunu Paylaş

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
3 Yorum Var
  1. Referansa göre mi coin veriyor? BitCoin gibi olur mu ki?

    • Referans eğer coin alırsa bir miktar size de geliyor. Bitcoin gibi umarım olur.

  2. kendi içinde 100 tanesi 490 usd olmuş. ref link https://www.vitrocoin.com/register?ref=QVb2tG

Yorum Yaz

Bedava 42 Dolarlık Vitrocoin Kazanmak | Vitrocoin Nedir ?

Bitcoin

31/12/2017 | 3 Yorum | 20 | iguanabey