Mehmetcik Vakfı Bağış

Artıway İle Arkadaşlarınızı Davet Ederek ve Alışveriş Yaparak Para Kazanın


Artıway Nedir ?

Artıway sitesi sayesinde belirli sitelerde alışveriş yaparken harcamış olduğunuz paranın bir kısmını bonus olarak geri kazanabilirsiniz. Bu bonusları kazanmak için alışveriş yapacağınız siteye Artıway üzerinden gitmeniz gerekmekte. Artıway sizi alışveriş yapmak için seçmiş olduğunuz siteye yönlendirir ve o yönlendirme ile gitmiş olduğunuz için harcadığınız paranın bir miktarını bonus olarak geri kazanırsınız. Bu bonuslar siteden siteye zaman içinde değişiklik gösterebilir. 

Artıway'da marka seçeneği oldukça geniş olduğu için aklınıza gelen her türden ürünü bulabileceğiniz siteden alışveriş yapabilirsiniz ve bu paranın bir miktarını geri kazanabilirsiniz. Bu sizin bütçeniz için önemli olacaktır.Arkadaşlarınızı Artıway'e Davet Ederek Para Kazanın

Size güzel bir haberim daha var. Bu site sayesinde hem alışverişlerinizden kâr edebilir hem de bu siteyi arkadaşlarınızla paylaşarak onlar sayesinde para kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınız alışverişlerinden toplamda 2 liralık kâr ettiğinde siz 10 lira kazanırsınız. Bunun için arkadaşlarınızın sizin linkiniz üzerinden siteye kayıt olmalıdır. 

Ödemelerimi Nasıl Alabilirim ?

Artıway sayesinde kâr ettiğiniz paralar hesabınızda birikir ve toplamda 30 liralık kâr ettiğinizde bu paraları İninal hesabınıza veya banka hesabınıza çekebilirsiniz. Eğer alışveriş yaparken reklam önleyici program kullanırsanız kâr ettiğiniz parayı alamayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz siparişi iptal ederseniz Artıway üzerinden bonus kazanamazsınız. 

SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder