Mehmetcik Vakfı Bağış

Arkadaşını İninal'e Davet Ederek Para Kazan


İninal Kartın yeni başlatmış olduğu kampanya sayesinde arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabilirsiniz. Hemde çok kolay bir şekilde.

İnninal Cüzdan uygulamasından davet kodunuzu almanız gerekmektedir. İnninal Cüzdan uygulamanız güncel değilse davet kodunuzu alamayabilirsiniz.

İnninal Cüzdan uygulamasından davet kodunuzu aldıktan sonra bu kodu arkadaşlarınıza iletmeniz gerekmekte. Eğer arkadaşınız henüz İnninal Kart'a üye değilse ve sizin kodunuzu kullanarak kayıt olursa 2 Tl kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan 5 kez faydalanabilirsiniz. Yani toplamda 10 Tl kazanabilirsiniz.Eğer 5 kişiden daha fazla kişi sizin kodunuzu kullanarak kayıt olursa ekstra bir kazanç sağlayamazsınız.

Davet kodum : mb323695 


Eğer İnninal Kart'a henüz üye değilseniz benim kodumu kullanarak giriş yapabilirsiniz.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder