Mehmetcik Vakfı Bağış

Zoroglu Çiftlik İle İnternetten Para KazanınZoroglu Çiftlik,diğer çitlik oyunları gibi mantığı gayet basit ama güzel derecede kazandıran bir sisteme sahip.

Oyuna kayıt olduğunuz an hesabınıza 1 adet Standart Tavuk eklenir.Bu tavuk size günde 1 adet yumurta verir.Bu yumurtayı 0.70 altın karşılığında satabilirsiniz.

Oyunda 1 altın,1 Tl değerindedir.


Tavuk ve inek fiyatları ise yukarıda gördüğünüz gibidir.
Standart tavuk aldığınızda size 1 ayda 21 altın kazandıracaktır.Yani her bir standart tavuk size ay sonunda 6 lira kâr ettirecektir.

Bu çiftlikte diğer sistemlerde olduğu gibi yem ücreti kesilmektedir.Siz sadece tavuğunuzu alıp arkanıza yaslanmaya bakın.Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi sitede devam eden referans yarışmasına katılarak 200 lira olan büyük ödülü veya 100 lira olan 2.lik ödülünü kazanabilirsiniz.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder