Mehmetcik Vakfı Bağış

Faucet Hub ile Bedava Bitcoin ve Altcoin Kazanmak


FaucetHub Nedir?
FaucetHub aslında,kendi bünyesinde binlerce bitcoin ve diğer altcoinlerden toplamamıza yarayan siteleri barındıran bir sistem.
Sadece Bitcoin toplamak için kullanabileceğimiz yüzlerce farklı site bulunmakta.Diğer altcoinleri de hesaba katarsak önümüzde çok geniş ve güzel bir fırsat var diyebiliriz.
Peki bu siteler niye FaucetHub çatısı altında?
Aslında bu bizim için çok faydalı.Çünkü FaucetHub içerisindeki sitelerden topladığımız Bitcoin veya diğer altcoinler FaucetHub sitesinde birikiyor.Böylece diğer sitelere üye olma ya da Coinlerimizi çekme gibi dertler ortadan kayboluyor.


Yukarıda gördüğünüz tüm Coinlerden kazanabilirsiniz.

Sitenin bir diğer güzelliği ise rain yani Yağmur sistemi.

Bu sistem sayesinde sitedeki chat odasında beklerken Bitcoin veya diğer altcoinlerden rastgele miktarlarda kazanabilirsiniz.Yani sitenin arka planda açık kalmasında fayda var.


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder