Mehmetcik Vakfı Bağış

Black Friday Nedir ? Ve Ne Zaman?Black Friday yani Kara Cuma günü ABD-İngiltere gibi ülkelelerde mağazalarda olan çılgınca indirimlere verilen bir isimdir.O gün trafik felç olur ve mağazalar önünde uzun kuyruklar görülür.Kısacası indirimi kaçırmak istemeyen herkes mağazalara hücum eder.

Bu olay internet sitelerinde de uzun süredir görülmekte.Özellikle Amazon ve eBay gibi sitelerin bu günlerde yoğunluktan yavaşlamaları veya erişimlerinin aksaması gibi sorunlar yaşanmıştır.

Özellikle oyun severler için büyük bir fırsat olan bu günde bilgisayarlar, klavyeler ve diğer teknolojik aletler indirime gireceği için kaçırmayın derim.

Steam indirimleri için biraz daha sabretmek gerekiyor. Steam, sonbahar indirimlerini 22 Kasım'da açıklayacak ve bu indirimler bir hafta sürecek.

Ülkemizde de Teknosa,MediaMarkt,HepsiBurada.com gibi şirketlerin de indirime gireceğini unutmamak gerek.

Peki bu indirimler ne zaman?

Bazı sitelerde indirimler ufak ufak başlamış olsa da asıl indirim günü 24 Kasım.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder