Mehmetcik Vakfı Bağış

Sitenizin Trafiğini Ücretsiz ArttırınÜcretsiz olarak bakclink alabileceğiniz ve hitinizi arttırabileceğiniz sistem açıldı! Sistem kodunu alarak, veritabanlarımıza sitenizi ekleyebilirsiniz. İnternet sitenizi veya işletmenizi büyütmek için ekstra trafik çekerek daha büyük kitlelere ulaşın. İsterseniz reklam vererek bu sayıyı kat kat arttırabilirsiniz. 


Sitenizi, kayıtlı sitelere direk bağlantısı olan (direk link / backlink veren) bu topliste eklemek için aşağıdaki kodu sayfanızda uygun bir yere yerleştirin.

Kodu ekledikten sonra, siteniz topliste otomatik olarak eklenir ve ardından sitenizin online, tekil ve toplam ziyaretçileri sayılır.

Ayrıca siteniz listelendikten sonra, listeden direk bağlantı ile ziyaret edilir.
www.tiklanma.com
Ayrıca yakında eklenecek olan özellik ile sitemize giren kullanıcılar aynı zamanda arka planda sitenizi de makul bir ücretle ziyaret edecekler böylece daha da çok hit çekebilirsiniz.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

1 yorum: