Doğrulama Yaparak Ruble Kazanmak

Bu vereceğim sitede yapmanız gereken Captcha kodunu,kodun altındaki boşluğa yazmanız ve enter tuşuna basmanız.Sistem bundan ibaret siz adamlara Xrb kasıyorsunuz(Değişik bir coin türü) onlar da size ruble veriyorlar.
Sitemiz: Lework.ru 
Siteye kayıt olurken sizden payeer cüzdan kodunuzu isteyecek bu kodu ise Payeer sitesine kayıt olduktan sonra sisteme giriş yaptığınızda önünüzdeki ekranda bulabilirsiniz P ile başlayan kısım sizin cüzdan kodunuz.Sisteme de bu kod ile kayıt olacaksınız.
Not:Site bir rus sitesi olduğundan türkçeye çevirmenizde fayda var 🙂
Size verdikleri xrb ile başlayan cüzdan kodunuzu kopyalayın ve devam a bastığınızda çıkan sitedeki yere o cüzdanı yapıştırın siz o cüzdana xrb kasıyorsunuz lework sitesi de size ruble veriyor olay gayet basit.
Karşınıza böyle bir site gelicek,bu siteye o kopyalamış olduğunuz kodu girin ve doğrulamaları yapmaya başlayın her kod başına 0.02 ruble kazanırsınız. 1 ruble ise yaklaşık 10 krş yapıyor ödemeleri ise siteye kayıt olurken vermiş olduğunuz payeer hesap kodunuza alabilirsiniz.
Payeer sistemine gelen paralarınızı master card veya visa altyapılı kartınıza çekebilirsiniz.
Bunu Paylaş

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
1 Yorum Var
  1. Merhaba faydalı bir konu olmuş. Bizde internetten para kazandıran platformları tarafsız ve kendi ödeme kanıtlarıyla paylaşıyoruz. İncelemenizi rica ederiz.

    https://bizimlehepkazan.blogspot.com.tr/

Yorum Yaz

Doğrulama Yaparak Ruble Kazanmak

Ruble Kazanma Yolları

1/08/2017 | 1 Yorum | 21 | iguanabey