Mehmetcik Vakfı Bağış

Litecoin Nedir Ne Değildir - Litecoin ToplamakÖncelikle gelelim Litecoin Nedir?

Litecoin,bitcoin,etherum gibi bir sanal paradır.Şuanda yaklaşık 40-45 dolar gibi bir fiyatlarla piyasada bulunmakta ancak şunuda söylemek lazım çok değil 1-2 sene önce Bitcoin'in de bu seviyelere erişeceği tahmin dahi edilemezdi.Ama şuan görüyoruzki ucuzken cüzdanlarında 1-2 bitcoin biriktirmeyi başaranlar önceki meblanın kat ve kat fazlasını kazanmış durumdalar.

Ben diyorumki Litecoin neden olmasın?

Bu durum bütün kriptoparalar için geçerli tabiki büyük bir yatırımcı seçtiği coin'e güzel bir yatırım yapması halinde bu diğer yatırımcıların da dikkatini çekecek ve o coin gelişecektir.

Şuan için yatırımlar genel olarak bitcoin'e yönelmiş durumda ama bence diğer coinlerden'de bir miktar elimizde bulundurmak bizim için en iyisi olacaktır,zamanın ne getireceği belli olmaz.

 Herkes bir miktar Litecoin koysun cüzdanına dedik,peki bunu nasıl yapıcaz birkaç site vereceğim size genelde faucet sitelerinden 5-10 dk da bir litecoin topluyoruz.Yada parayla da alabilirsiniz tabi bu size kalmış.

Öncelikle Kendimize Bir Cüzdan Açalım

Cüzdana Kayıt Olmak İçin Tıkla


Bu Faucet hub sitesi birçok Faucet yani Coinlerimizi topladığımız sitelerle anlaşmalı olduğu için buraya bıraktım vereceğim siteler ile de anlaşmalı.
Yani siz siteden Litecoinlerinizi Topladığınızda ve 0.01 Litecoiniz olduğunda kendi litecoin cüzdanınıza coinslerinizi yollayabilirsiniz.

BU Linktende Kendinize Normal Bir Litecoin Cüzdan oluşturabilirsiniz.

Kayıt İçin Tıkla

[​IMG] 
Şimdi Sitelerimize Geçelim;

Lite Stroker 

Her 5 dk da bir 2000 Litoshi'ye kadar toplayabilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıkla


Bagi.co 

Her 5 dk da bir 250-1125 Litoshi toplayabilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıkla


Litecoin Faucet .com

Her 1 saatte rastgele litoshi kazanırsınız.
Litoshileriniz Direk yukarıda verdiğim faucet hub hesabınıza gelir

Kayıt Olmak İçin Tıkla

Daha birçok site mevcut güzel site bulursanız benimlede paylaşırsanız sevinirim
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder