Mehmetcik Vakfı Bağış

Klavyede Yazma Hızını Geliştiren OyunBu oyun sayesinde yazma hızınızı arttırabilir daha seri bir şekilde yazabilirsiniz.

Gelen kelimeleri hızlı bir şekilde yazarak ateş edebilirsiniz.Siz kelimeyi yazdığınızda oyunun alt tarafındaki geminizden kelimelere ateş açılacak ve yazdığınız kelime patlayacaktır.

Oyun bu yönüyle oynarken de sıkmıyor,animasyonları sayesinde sıkılmadan yazma hızını geliştirebilirsiniz.

Oyunda ayarlama yapmazsanız gelen kelimeler yabancı olacaktır.


Fakat Load your own text butonuna basarsanız kendi kelimelerinizi ekleyebilir yada herhangi bir sitenin linkini girerseniz site o linki tarar ve kelimeleri otomatik olarak değiştirir yani o sitede kullanaılan kelimeler sizin karşınıza gelir.

Mesela http://zty.pe/?url=http://www.iguanabey.com/ linkine girerseniz site benim blogumdaki kelimeleri sizin karşınıza getirecektir. Blogumdaki kelimeler pek uzun değil yine iyisiniz :) 


Linkine girerek oyuna başlayabilirsiniz.
SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder