Mehmetcik Vakfı Bağış

ÇiftlikBank İle İnternetten Para KazanmakÇiftlikBank sonzamanlarda sayısı artan çiftlik oyunlarının en popülerlerinden birisi.Üyelerin yatırımlarıyla gerçek çiftlikler oluşturmuşlar ve sürekli bir kazançları var böylece ödeme sıkıntısı diye birşey kalmıyor.


Çiftlik ekranınız bu şekilde sol üstteki alan kümesiniz orada tavuklarınızı görebilirsiniz.Hayvanların ömrü 365 gündür bu süreden sonra o hayvan sizden silinir.Tabi o süre içerisinde kendisini çoktan amorti etmiş ve size birkaç kat fazlasını kazandırmıştır.

Oyun 3 farklı serverdan oluşuyor böylelikle serverlarda donma gibi olayların önüne geçiliyor.İstediğiniz serverde başlayabilirsiniz.


Oyun bakiyesi ile oyunun kendi çiftliklerinde üretmiş olduğu ürünlerden alabilirsiniz.Ürünün parası oyun bakiyenizden çekilir ve birkaç gün içinde sizlere teslim edilir.SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Blogger Comment

2 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

   Sil