Mehmetcik Vakfı Bağış

1 Ağustos'ta Bitcoin'e Neler Olacak?Kripto para akımını başlatan Bitcoin'in 1 Ağustos'ta başına hiçte hoş şeyler gelmeyecek.

Bitcoin ikiye ayrılacak Buna Bitcoin A - Bitcoin B veya farklı birşeyler diyebiliriz.Çünkü bitcoin gün geçtikçe popülerliğinin artması transfer boyutlarını da arttırmış durumda.Bitcoin bloklarının üzerindeki yükün azalması istendiğinden böyle bir yola başvuruluyor olması büyük bir ihtimal.

Peki hangisini tercih etmeliyiz? Bitcoin A yı mı yoksa Bitcoin B yi mi buna kullanıcılar kendileri karar verecek ve hangisini daha uygun görürlerse o bitcoin i kullanmaya devam edebilecekler.
Bitcoin'in Düşüşü

Bitcoin önceki aylarda 3bin doların üstlerine çıkmışken 2.200 seviyelerine kadar gerilediği oldu.Şuanda ise 2.500-2600 dolar arasında seyir ediyor.

1 Ağustos Öncesi Ne Yapmalıyız.

Bitcoinlerinizi sanal cüzdanınızda veya borsadaki sitelerde tutmamanız tavsiye ediliyor.Kargaşada bitcoinlerinizin başına kötü şeyler gelebilir.En iyisi bitcoinlerinizi kendi bilgisayarınızda muhafaza etmek olacaktır.

1 Ağustos'tan sonra Hangi Bitcoin daha üstün gelirse paralarınızı o bitcoin'e aktarabilirsiniz.


SHARE

İguana Bey

Merhabalar, ben Emre yani başka bir deyişle İguana Bey. Uzun zamandır internet üzerinde vakit geçiriyorum ve bu tutkumu paraya dönüştürmek için araştırmalar yapıyorum. Bu yolda bulduğum fikirleri sizler ile paylaşıyor ve hepimizin kazanmasını diliyorum. Mail ile abone olarak yeni yazılarımdan anında haberdar olabilirsiniz.

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder